İlk Sözcükler

İlk Sözcükler

Merhabalar,

Bu benim ilk blog yazım olduğu için bu yazımda öncelikle kendimden bahsedip,blogu açmamdaki amaçtan ve blogumda ne tür şeylere yer vereceğimden bahsetmek istiyorum.
Kendime tam bir teknoloji sever diyebilirim .Her türlü teknolojik gelişmeleri zevkle takip eder ve özellikle mobil hatta android teknolojisiyle yakından ilgilenirim.Ayrıca araştırma yapmaya,yeni şeyler öğrenmeye ve internette sörf yapmaya bayılırım.Çünkü en iyi öğrenme şeklinin kendi başına araştırarak ve çabalayarak öğrenmek olduğunu düşünüyorum.
Bu kişisel blog sayfasını açmamdaki amaç ise içimdeki yazma isteği ve biraz da olsa insanlara yazdıklarımla belki etki ederim düşüncesidir.Çünkü hayatımda ne kadar fazla lolipop anı olursa o kadar mutlu olurum diye düşünüyorum.Kendini geliştirmek çok önemli olduğundan özellikle bir mühendis adayı olarak benim için olmazsa olmazlardandır.Bugüne kadar gördüğüm kadarıyla blog yazıları yazmak kesinlikle insana çok iyi şeyler katıyor.Bu doğrultuda ben de kişisel blog sayfamı açtım ve şuan sizlerle ilk blog yazımda başlıkta da belirttiğim gibi ilk sözcüklerimi paylaşıyorum.
Blogumda ne tür yazılara yer vereceğimden bahsetmem gerekirse dinlediğim müziklerden tutun da motive edici yazılara kadar birçok şeye yer vermeyi düşünüyorum.Bunu yaparken sizlerin de yeni şeyler öğrenmesi ve kendinize iyi bir şeyler katmanız için yararlı yazılar sunmayı göz önüne alacağım. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.Başka yazılarımda buluşmak üzere iyi geceler.


Paylaş :

Full Stack Developer · Yazılım Tutkunu · Fikir, kod ve teknoloji Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Bu yazı hakkındaki görüşünü benimle paylaşmaya ne dersin ?


Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum yap butonuna
  bastıktan sonra yorumunuz gönderilecektir. Yorumunuz incelenip onaylandıktan sonra diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görünecektir. Lütfen, yorum yaparken saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yorum yapmaya özen gösteriniz.

Bu yorumu göndererek bu uyarıları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.