WhatsApp Web Yeniliği

WhatsApp Web Yeniliği

500 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesine sahip olan WhatsApp uygulaması , yakın zamanda getirdiği yepyeni bir özellik ile karşımızda. Bu özellik WhatsApp Web adı altında sunuluyor. Az çok isminden de anlaşıldığı üzere , WhatsApp Web sayesinde telefonunuzla eşleştirme yaptıktan sonra mesajlarınızı alıp vermeye web üzerinden devam edebilirsiniz. Bu yazıda , WhatsApp Web özelliğini kullanmanız için neler yapmanız gerektiğini göreceksiniz.

Öncelikle WhatsApp Web adresine girin.

Daha sonra , QR kodunun da bulunduğu bir karşılama ekranı göreceksiniz. Ardından , akıllı cihazınızdan WhatsApp uygulamasını açın ve uygulamanın ana sayfasında iken seçenekler menüsünü seçin.

Yukarıdaki gibi bir menü gelecektir. Buradan WhatsApp Web’i seçin. WhatsApp Web’i seçtikten sonra QR kodunu taratmanız istenecektir. Telefonunuzla , bilgisayar ekranınızda gözüken QR kodunu taratın.

Tebrikler ! Bu aşamaları doğru yaptıysanız WhatsApp Web’i artık kullanabilirsiniz. Keyfini çıkarın 🙂

Eğer bu yazıyı beğendiyseniz , lütfen arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


Paylaş :

Full Stack Developer · Yazılım Tutkunu · Fikir, kod ve teknoloji Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Bu yazı hakkındaki görüşünü benimle paylaşmaya ne dersin ?


Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum yap butonuna
  bastıktan sonra yorumunuz gönderilecektir. Yorumunuz incelenip onaylandıktan sonra diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görünecektir. Lütfen, yorum yaparken saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yorum yapmaya özen gösteriniz.

Bu yorumu göndererek bu uyarıları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.