Mükemmelliğin Milyonlarca Yolu : Kendinizinkini Bulun

Mükemmelliğin Milyonlarca Yolu : Kendinizinkini Bulun

Geçenlerde , Facebook profilimde dolanırken ana sayfama düşen bir video üzerine bu yazımı hazırladım. Aşağıda sizin de izleyebileceğiniz o videonun bana hissettirdiği ; bir şeyleri başarmanın insanlara gerçekten harika hissettirdiği oldu. Zaten bu yüzden sizinle paylaşmak istedim.

Oradaki insanların bir şeyi başardıkları için ne kadar mutlu olduğunu gözlerinden görebilirsiniz. Ben de düşündüm ki mükemmelliğin onlarca yolunu göreceğiniz videoda siz de kendinize dair bir şeyler bulabilirsiniz. O yüzden videoyu hemen sizle paylaşmak üzere buraya koştum. Fazla uzatmadan o meşhur videoyu sizlerle paylaşayım. Buyrun 🙂

Videoyu izledikten sonra bende , hemen bir şeyleri yapma ve bir şeyleri başarma isteği uyandı. Böyle birden hareketlendim. Umarım siz de iyi yönde etkilenmişsinizdir. Eğer etkilendiyseniz ne mutlu bana. Amacıma ulaştım demektir. Şayet öyle olmadıysa da canım sağolsun 🙂  Bir daha ki sefere daha sıkı bir şekilde denerim.

Peki , sizi böylesine etkileyen videolar var mı ? Eğer var ise yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın 🙂


Paylaş :

Full Stack Developer · Yazılım Tutkunu · Fikir, kod ve teknoloji Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Bu yazı hakkındaki görüşünü benimle paylaşmaya ne dersin ?


Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum yap butonuna
  bastıktan sonra yorumunuz gönderilecektir. Yorumunuz incelenip onaylandıktan sonra diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görünecektir. Lütfen, yorum yaparken saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yorum yapmaya özen gösteriniz.

Bu yorumu göndererek bu uyarıları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.