Yeni Nesilin Sosyal Medyadaki Problemi Ne ? [Kısa Video]

Yeni Nesilin Sosyal Medyadaki Problemi Ne ? [Kısa Video]

Facebook, Twitter gibi bir sürü sosyal medya göze çarpacak derecede hayatımızı değiştiriyor. Tüm yararlarının yanı sıra, aynı zamanda sosyal medya aracılığıyla sahte hayatlar yaşıyoruz ki bu da çoğu egomuzun tatmini için. Beğeniler ve yorumlar insanın ne kadar popüler olduğunu gösterir olmuş durumda. Üzülerek söylemek istiyorum ki bu yöntem insanları yargılamak için ele alınacak oldukça yanlış bir yöntem. Aşağıda az önce izlediğim ve etkilendiğim yeni nesilin sosyal medya çılgınlığını gösteren Türkçe diline de çevirilmiş bir kısa videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum.


Videodan çıkardığım tek mesaj, sosyal medyanın dürüst olmaktan ziyade,daha çok insanları etkilemek için kullanıldığı oldu. Eğer videoyu beğendiyseniz Facebook,Twitter ve Google+ aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


Paylaş :

Full Stack Developer · Yazılım Tutkunu · Fikir, kod ve teknoloji Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Bu yazı hakkındaki görüşünü benimle paylaşmaya ne dersin ?


Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum yap butonuna
  bastıktan sonra yorumunuz gönderilecektir. Yorumunuz incelenip onaylandıktan sonra diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görünecektir. Lütfen, yorum yaparken saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yorum yapmaya özen gösteriniz.

Bu yorumu göndererek bu uyarıları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.