Alpmusti.com 1 Yaşında

Alpmusti.com 1 Yaşında

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır yazı yazamıyorum bunun farkındayım , o yüzden yazımın sonunda bu konuyla ilgili bir hedef koyacağız ve o hedefi başarıp başarmadığımıza 2016 senesinin sonunda bakacağız.

Alpmusti.com yani kişisel blogumun açılması üzerinden 1 yılı aşkın bir süre geçti.

Bu süre zarfında kişisel blogumda 33 tane blog yazısı paylaştım ve 10000+ sayfa görüntülenmesine ulaştım.

Blog hayatıma bildiğim konuları, öğrendiğim bilgileri ve edindiğim tecrübeleri olabildiğince size aktarmak amacıyla 1 sene öncesinde başlamıştım. Bunun neticesinde pek de fazla olmayan miktarda blog yazısı (33) yazdım. Umarım bunları beğenmişsinizdir.

Blog yazmak benim için her zaman heyecan verici bir iş olmuştur. Belki de bunun altındaki en büyük sebep internette çevrimiçiyken sürekli makale okumamdır. Geçtiğimiz 1 yıl boyunca bir çok şey öğrendim ve kendimi olabildiğince geliştirdim.

Yazının başında bahsettiğim üzere çok sık yazı yazmadığımı söylemiştik ve bunun için sizlerden ne kadar özür dilesem azdır diye düşünüyorum. Yine, yazımın başında bahsettiğim üzere bir hedef, deyim yerindeyse bir kilometre taşı belirlemek istiyorum. Bu sene içerisinde en az 50 tane blog yazısı paylaşmak istiyorum. Bu tabii ki yukarıda da bahsettiğim gibi çok büyük bir rakam değil fakat diğer başka işlerimin daha yoğunlukta olması nedeniyle blogumla ilgilenemediğim durumlar oluyor bu yüzden en az 50 diye rakamı belirlemiş olalım.

İnşallah bol paylaşımlı ve harika bir 2016 yılı geçiririz. 1 yıllık bu tecrübemde beni yalnız bırakmayan herkese de teşekkür ederim.

Ayrıca, bu yıl içerisinde yazdığım ve kaçırmak istemeyeceğinizi düşündüğüm yazıları da sizlerle paylaşayım :

Hepinize iyi geceler dilerim, en yakın zamanda görüşmek üzere…


Paylaş :

Full Stack Developer · Yazılım Tutkunu · Fikir, kod ve teknoloji Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar (2)


 • Bu yazı hakkındaki görüşünü benimle paylaşmaya ne dersin ?


  Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

  Yorum yap butonuna
   bastıktan sonra yorumunuz gönderilecektir. Yorumunuz incelenip onaylandıktan sonra diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görünecektir. Lütfen, yorum yaparken saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yorum yapmaya özen gösteriniz.

  Bu yorumu göndererek bu uyarıları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.