Yeni Blog Teması Hakkında

Yeni Blog Teması Hakkında

Merhabalar,

Fark etmişsinizdir ki, blogumda kullandığım temayı değiştirdim.

Eski, mavi ve şu anki temaya göre daha soluk renklerden oluşan temamı, siyah beyaz renkler ağırlıkta olan ve daha geniş bir tasarıma sahip olan bu temayla değiştirdim.

Neden böyle bir değişiklik yapma gereği hissettiğimi soracak olursanız, diyebilirim ki sonuçta değişim hayatımızın bir parçası. Bazen, değişiklik yapmak gerekir.

Bu bağlamda ben de hem eski görünümden sıkılmış olduğum hem de yeteri kadar modern bir tasarım olmadığı düşüncesinde olduğum için blog temamı güncelleme gereği hissettim.

Ayrıca, bunu yaparken daha okunaklı bir yazı fontu ve arkaplan rengi kullanmaya özen gösterdim.

Yeni temamda, dikkatinizi belki çekmiştir. Yeni bir abone ol tasarımı kullandım. Daha fazla dikkat çektiğini ve düşündüğüm bir abone ol formu hazırlamaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir.

Ayrıca, sağ tarafta önceden bulunmayan etiketler kısmını da ekledim. Böylelikle hangi kategorilerde daha fazla yazı yazdığımı takip edebilir ve ona göre yazılarımı okuyabilirsiniz.

Alpmusti.com 1 yaşında blog yazımda bu sene için 50 adet yazı yazma hedefi belirlemiştim. Fakat, görüyorum ki bu hedefimin gerisindeyim. Bu konuda da kendimi bir şeyler yapmak zorunda hissettiğim için yine sayfanın sağ tarafına, Günün Sözü kısmını da ekledim. Böylelikle en azından her gün olmasa da haftada bir bloguma girip bu sözü güncellerim diye düşünüyorum. Umarım böylelikle blogumu daha güncel tutmaya çalışırım.

Umarım siz de o kısımdaki sözleri beğenirsiniz.

Yeni temam ile ilgili, hata veya yorumlarınızı aşağıdaki aşağıdaki yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle…


Paylaş :

Full Stack Developer · Yazılım Tutkunu · Fikir, kod ve teknoloji Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar (3)

 • Site genel olarak Şahane görünüyor. Elinize sağlık. En sevdiğim yer abone ol kısmı o titremesi yok mu offfff.


 • Bu yazı hakkındaki görüşünü benimle paylaşmaya ne dersin ?


  Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

  Yorum yap butonuna
   bastıktan sonra yorumunuz gönderilecektir. Yorumunuz incelenip onaylandıktan sonra diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görünecektir. Lütfen, yorum yaparken saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yorum yapmaya özen gösteriniz.

  Bu yorumu göndererek bu uyarıları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.